مزیت بیمه نامه سامان برای کسانی که حتی از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستند.

 این خیلی خوب است که شما با کسب موفقیت در زندگی به نقطه ای رسیده اید که به یک اطمینان خاطر نسبی در مورد خانواده تان رسیده اید این در زندگی هر فردی بسیار مهم است اما من از شما می خواهم دقایقی از یک زاویه دیگر به این موضوع نگاه کنید ما دوست نداریم که با صراحت در مورد مرگ یا حوادت ناگوار با ما صحبت کنند . اما این یک حقیقت انکار ناپذیر زندگی است. شما قطعا دهها میلیون تومان سرمایه در گردش يا اقساط وام دارید و اگر خدای نکرده روزی حضور نداشته باشید خانواده شما با بدهی بانک یا چک های طلبکاران شما مواجه می شوند و این در حالی است که ممکن است شما چند برابر آنرا در تجارت خود طلب داشته باشید . بیمه عمر در کمترین زمان ممکن تمام این مشکلات را رفع می کند و باعث راحتی و امنیت خاطر خانواده شما می شود.

تحقیقات آماری در زمینه بازاریابی و فروش بیمه عمر نشان می دهد که %۹۰ از افرادی که خرید بیمه عمر را به وقت بهتر موکول می کنند و یا زمان بیشتری برای تحقیق و بررسی می خواهند به دو دسته تقسیم می شوند ، یک دسته نیاز به تحقیق دارند ولی بدلیل مشغله زیاد زمان و منابع آنرا پیدا نمی کنند و دسته دوم سئوالات و ابهاماتشان بی پاسخ مانده است که ممکن است ناشی از ضعف مشاور و ارائه دقیق و واضح توضیحات باشد.

 خدماتی که ما ارائه می دهیم یک محصول مصرفی نیست که برای افراد ملموس باشد ما داریم امنیت میفروشیم و امیدواریم که شما هیچ وقت ازش استفاده نکنید ولی اگر ما به سراغ شما نیاییم به دلیل غير ملموس بودن این خدمات شما هم دنبال آن را نمی گیرید. یه جمله هست که می گه” خیلی زود دیر می شه ” این شعار ماست و امیدواریم دوستان ما قبل از اینکه دیر بشه به تهیه چتری از امنیت و تدبیر اقدام کنند

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: مکس وب 24