بیمه عمر شرکت بیمه سامان چه مزیتی نسبت به سایر شرکتهای بیمه دارد ؟

امروزه در فضای بسیار رقابتی ایجاد شده در کسب و کار ارائه خدمات بهتر به مشتری حرف اول را می زند و کیفیت دیگه یک مزیت به حساب نمی آید و همه شرکتها باید کیفیت را داشته باشند و کیفیت کالا یا خدمات به یک اصل بدیهی تبدیل شده است . اگر دقت کنید طرحهای بیمه عمر تمام شرکتهای بیمه تقریبا به همدیگر شبیه هستند . شرکت بیمه سامان جهت ایجاد یک مزیت رقابتی امکاناتی مثل عدم محدودیت زمان برای بیمه عمر و امکان بیمه شدن تا سن 80 سال، استفاده از مشاوران آموزش دیده، انجام آزمایشات پزشکی در محل کار یا سکونت بیمه شده و از همه مهمتر ارائه بیشتر نرخ سود دهی بین تمامی شرکتهای بیمه در سالهای گذشته و ارائه تخفیف ویژه جهت خرید بیمه بدنه اتومبیل به میزان %۳۰ به بیمه گذاران از مزایای شرکت بیمه سامان می باشد.

از مزایای دیگر بیمه سامان رتبه توانگری مالی 1 در چندین سال پیاپی توسط بیمه مرکزی است و گروه مالی بانک سامان و بیمه سامان یکی میباشند و پشتیبانی بانک برای شرکت بیمه از مزایای دیگر بیمه سامان است.

 اگر یک زمان نخواهم بیمه نامه را ادامه دهم می توانم پولم را پس بگیرم ؟

 این سوالی است که برای بسیاری از بیمه گذاران پیش می آید شما یک مبلغ اندوخته خواهید داشت که بر مبنای سود قطعی اعلام شده در هر سال مشخص می شود و به مرور زمان رشد می کند. اگر شخص پس از چند سال فوت کند علاوه بر اینکه سرمايه متوفی به خانواده اش پرداخت می شود، کل مبلغ حاصل از اندوخته تا زمان فوت هم به خانواده متوفی پرداخت می شود . اما اگر شخص به هر علت پس از چند سال از ادامه این بیمه نامه منصرف شود مبلغ حاصل از اندوخته به او تعلق می گیرد که به آن ارزش باز خرید بیمه نامه می گویند که از سال اول تا سال هشتم بین ۹۰ تا ۹6 % از اندوخته به او پرداخت می شود زیرا مبالغ جمع شده بر مبنای سود دهی حاصل از سرمایه گذاری بلند مدت محاسبه شده است.

 دقت کنید که اگر شما قبل از سال پنجم بيمه نامه را قطع کنید پولی که دریافت می کنید کمتر از پولی است که پرداخت کرده اید ولی از سال پنجم به بعد شما سود هم کرده اید. برای استفاده از اندوخته در بلند مدت دو راه وجود دارد یکی اینکه کل مبلغ را یکجا دریافت کنید و دیگر اینکه از طرح دریافت مستمری استفاده کنید.

 مثلا  اخر شخصی صد میلیون تومان اندوخته داشته باشد و سود سالیانه ۲۲ درصد باشد می تواند ماهی ۱،۸۰۰،۰۰۰ تومان مستمری بگیرد و اصل پولش هم نزد شرکت بیمه محفوظ است و اگر زمانی نیاز داشته باشد می تواند آنرا برداشت کند.

در صورت فوت بیمه شده خانواده اش می توانند از مستمری استفاده کنند ؟

 این بیمه نامه کاملا انعطاف پذیر است و بازماندگان می توانند تمام یا بخشی از منافع بیمه نامه که شامل سرمایه فوت و اندوخته حاصل از سرمایه گذاری می باشد را نزد بیمه سامان بگذارند و از سود حاصل از آن به عنوان مستمری ماهیانه استفاده کنند.

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: مکس وب 24